|

Mec. Tim cytowany w projekcie ustawy o opodatkowaniu CIT spółek komandytowych!

Mamy przyjemność poinformować, że mec. Tim, tłumacz przysięgły języka niemieckiego, został zacytowany w projekcie ustawy dotyczącej wprowadzenia podatku dochodowego od spółek komandytowych.

Polski rząd uzasadniając zmiany w systemie podatkowym odwołuje się do artykułu naukowego mec. Tima, w którym wyjaśnia on możliwości optymalizacji podatkowej w zakresie prawa podatkowego międzynarodowego przy wykorzystaniu polskich spółek komandytowych.

Pan Tim podkreśla, że nawet po wprowadzeniu podatku dochodowego od spółek komandytowych polskie prawo podatkowe oferuje wiele możliwości optymalizacji, zwłaszcza po wprowadzeniu prywatnych fundacji od maja 2023 roku.

Jesteśmy dumni, że nasz partner jest uznawany przez ustawodawcę za eksperta w dziedzinie prawa podatkowego międzynarodowego i cieszymy się, że możemy podzielić się tą informacją z naszymi klientami i partnerami.

Chętnie pomagamy również polskiej administracji podatkowej w lepszym kształtowaniu polskiego prawa podatkowego. Należy również zauważyć, że mec. Tim prowadził szkolenia dla polskiej Krajowej Administracji Skarbowej (przeszkolił prawie 200 urzędników) i został uznany przez uczestników za najlepszego trener całej edycji szkoleń.

W razie pytań lub potrzeby doradztwa ze strony pana Tima, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Projekt ustawy oznaczony numerem: DKPL.WK.10.2.75.2020.JW(13), RM-10-74-20, UD126, można znaleźć na stronie internetowej:

https://orka.sejm.gov.pl/Druki9ka.nsf/Projekty/9-020-266-2020/$file/9-020-266-2020.pdf

Zapraszam do bezpłatnej wyceny tłumaczenia Państwa dokumentów!


    Podobne wpisy