||

Internationale Universität oraz TaxTech Advisory: Wykład kursowy z cyfrowych modeli biznesowych dla niemieckiego uniwersytetu dobiega końca

Cieszymy się, że możemy poinformować, iż nawiązaliśmy współpracę z renomowanym prywatnym niemieckim uniwersytem. Artur Tim wykłada przedmiot w języku niemieckim „Digitale Geschäftsmodelle” [„Cyfrowe modele biznesowe”] dla kierunku BWL o specjalizacjach: zarządzanie nieruchomościami, marketing oraz zarządzanie zasobami ludzkimi. Pierwsza edycja związana była z doskonałym zaangażowaniem studentów w omawianą tematykę.

W trakcie zajęć w języku niemieckim odkryliśmy tajemnice stojące za sukcesem takich firm jak Spotify, Uber, Netflix. A to wszystko przy pomocy m.in. St. Gallner Business Model Navigator – metody oceny modeli biznesowych, stworzonej na Uni. St. Gallen w Szwajcarii.

Opinie studentów:

Dziękuję za Państwa zaufanie oraz za zaproszenie do kontynuowania współpracy! W kolejnym semestrze będę prowadził – również w języku niemieckim – przedmiot „Międzynarodowe prawo podatkowe”.

Zapraszam rónież Państwa do kontaktu i współpracy!

Z katalogiem tłumaczeń przysięgłych, których dokonujemy na tyle często, że możemy zaoferować ryczałtowe stawki można zapoznać się na stronie https://transgermania.pl/pl/cennik/ . Zachęcam do dokonania zamówienia już dziś!

Mają Państwo dokument do przetłumaczenia przysięgłego? Nie znaleźli Państwo ceny w cenniku? Zapraszam do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny tłumaczenia Państwa dokumentów!


    Podobne wpisy