odpis-krs-tlumaczenie-przysiegle-wyglad-identyczny-z-oryginalem

Odpisy KRS – tłumaczenia uwierzytelnione (przysięgłe) na język niemiecki: szybko, transparentnie, profesjonalnie, także 100% online

Transakcje czy spory z zagranicznymi kontrahentami, prowadzenie działalności międzynarodowej, wprowadzanie oferty na zagraniczne rynki – to wszystko złożone procesy, które wymagają wielu formalności. Jedną z tych formalności jest często konieczność przedłożenia tłumaczenia uwierzytelnionego (przysięgłego) odpisu polskiego przedsiębiorcy, wygenerowanego na stronie internetowej Krajowego Rejestru Sądowego (KRS).

Jeżeli potrzebują Państwo profesjonalnego tłumaczenia odpisu KRS na język niemiecki, z pełną gwarancją jakości, przejrzystości cenowej, szybkości realizacji oraz z wyglądem identycznym jak oryginał, to trafili Państwo we właściwe miejsce!

Przejrzystośc cen – klucz do bezpieczeństwa

Ponieważ nasza oferta może być skierowana również do przedsiębiorców zwolnionych z VAT, na naszej stronie www operujemy kwotami brutto. Niektóre biura funkcjonujące na rynku podają wyłącznie ceny netto, działając wbrew ustawie o cenach. Przy porównaniu ofert warto zawsze porównywać bądź kwoty netto bądź kwoty brutto.

Dokonując zamówienia tłumaczenia przysięgłego u nas, często kwota netto będzie równała się kwocie brutto. Wynika to z reguł rozliczania usług wewnątrz Unii Europejskiej. Rozliczenie VAT będzie w tym przypadku zabiegiem czysto księgowym, dokonywanym w procedurze tzw. reverse charge (odwrotnego obciążenia).

Ponadto, korzystając z naszych usług mogą być Państwo pewni, że nie doliczymy żadnych ukrytch kosztów. Przy wycenie tłumaczeń uwierzytelnionych (przysięgłych) odpisów KRS opieramy się nie na stronach rozliczeniowych (1.125 znaków ze spacjami), a na stronach A4 zestandaryzowanego wydruku z KRS, automatycznie wygenerowanego przez ministerialną aplikację.

Tłumaczenie w 100% online odpisu KRS na język niemiecki, uwierzytelnione kwalifikowanym podpsiem elektronicznym to tylko 16 EUR brutto (13,44 EUR netto + 2,56 EUR VAT) | 72 PLN brutto (60,50 PLN netto + 11,50 PLN VAT) za jedną stronę A4.

Z aktualnym cennikiem mogą zapoznać się Państwo na następującej stronie www:

Gwarancja Szybkiego Realizowania Zleceń

Rozumiemy, że czas dla przedsiębiorcy jest kluczowy. Dlatego właśnie oferujemy gwarancję otrzymania tłumaczenia przysięgłego odpisu KRS w zaledwie 48 godzin od opłacenia zlecenia. To właśnie nasza oferta szybkich tłumaczeń przysięgłych odpisów KRS na język niemiecki stanowi o znaczącej przewadze konkurencyjnej – w świecie online przetłumaczone i elektronicznie uwierzytelnione odpisy KRS znajdą się bardzo szybko na Państwa skrzynce mailowej.

W pilnych sprawach, mamy dla Państwa jeszcze lepszą opcję – tryb pilny, gdzie tłumaczenie otrzymają Państwo już w ciągu 24 godzin od opłacenia zamówienia. Państwa potrzeby są dla nas priorytetem!

Tłumaczenia w Formie Elektronicznej z Uwierzytelnieniem Podpisu Elektronicznego

Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom klientów, dostarczamy tłumaczenia przysięgłe w formie dokumentu elektronicznego. Co więcej, takie tłumaczenie jest nie tylko szybsze, ale i tańsze – tłumacz przysięgły nie musi bowiem drukować, uwierzytelniać (stemplować i podpisywać), a także zszywać każdego tłumaczenia oraz wysyłać go pocztą tradycyjną.

Każde tłumaczenie uwierzytelnione za pomocą kwalifikowanego podpisu elektronicznego jest zgodne z wymogami ustawy o zawodzie tłumacza przysięgłego! To zapewnia jego legalność i wiarygodność.

Otrzymują Państwo kompletny zestaw dokumentów w formie cyfrowej, co ułatwia i przyspiesza cały proces.

Forma cyfrowa jest w Polsce na tyle rozpowszechniona, że tłumacze przysięgli biorą w tej formie udział także w rozprawach sądowych.

Dlaczego TransGermania.pl?

Nie jesteśmy anonimową firmą. Gwarantuję wysoką jakość tłumaczenia, wykonanego w błyskawicznym czasie. Mamy dopracowane procedury oraz formularze, według których już wielokrotnie dokonaliśmy tłumaczeń uwierzytelnionych (przysięgłych). Nie będziemy zaskoczeni prośbą o przetłumaczenie odpisu KRS, nie będziemy również odwoływali się do „ministerialnego” sposobu liczenia kosztów tłumaczenia – zatem uzależnionego od ilości znaków.

Tłumaczyliśmy już wiele odpisów KRS na język niemiecki i dzięki temu możemy zaoferować zryczałtowane stawki, uzależnione od ilości stron A4 odpisu.

W dodatku dokonujemy tłumaczeń oraz uwierzytelniamy je elektronicznie – zgodnie z obowiązującymi przepisami. Odległość nie jest zatem problemem, a tłumaczenia otrzymają Państwo bezpośrednio na skrzynkę mailową.

Zapraszamy również do zapoznania się z katalogiem pozostałych tłumaczeń przysięgłych, których dokonujemy na tyle często, że możemy zaoferować ryczałtowe stawki. Cennik jest dostępny na stronie https://transgermania.pl/pl/cennik/ . Zachęcamy do dokonania zamówienia już dziś!

Mają Państwo dokument do przetłumaczenia przysięgłego? Nie znaleźli Państwo ceny w cenniku? Zapraszam do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny tłumaczenia Państwa dokumentów!


    Podobne wpisy